Grayling Poland dla momondo

Grayling Poland ogłosił rozpoczęcie współpracy z momondo – globalną, niezależną i darmową wyszukiwarką porównującą miliardy cen lotów, hoteli i wynajmu samochodów na całym świecie.

Agencja odpowiada za prowadzenie biura prasowego marki momondo w Polsce, w tym relacje z mediami oraz wybranymi influencerami. Projekt realizowany jest w ramach działu konsumenckiego nadzorowanego przez Irę Czerniawską.

– Cieszymy się na współpracę z momondo. Prowadzenie komunikacji dla firm z sektora usług turystycznych to ciekawe wyzwanie, które niemal zawsze wymaga podjęcia licznych i niestandardowych działań z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi oraz kanałów – podkreśla Ira Czerniawska, Dyrektor Działu Konsumenckiego Grayling Poland. I dodaje: – Jestem przekonana, że, dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i know-how zdobytemu podczas pracy dla takich klientów jak Hilton i Chorwacka Wspólnota Turystyczna, będziemy w stanie z sukcesem wspierać  markę momondo w dalszym dynamicznym rozwoju jej biznesu.

Marta Krywult, Marketing Manager momondo w Polsce, mówi: – Jako stosunkowo młoda marka na polskim rynku poszukiwaliśmy wiarygodnego partnera, który z jednej strony pomoże nam zwiększyć rozpoznawalność brandu momondo, a z drugiej – pozwoli dotrzeć z informacjami dotyczącymi naszej unikalnej oferty, realizowanej wizji oraz wyznawanych wartości do szerokiego grona odbiorców. Myślę, że, biorąc pod uwagę międzynarodowe zaplecze agencji Grayling oraz lokalną ekspertyzę i kreatywne podejście, jakie jej konsultanci zademonstrowali w trakcie przetargu, Grayling Poland doskonale wpasowuje się w nasze potrzeby.

momondo.pl jest globalną, darmową i niezależną wyszukiwarką porównującą miliardy cen lotów, hoteli i wynajmu samochodów na całym świecie. Firma, z siedzibą w Kopenhadze, działa na 35 rynkach, jest laureatem licznych nagród, a jej usługi polecane są m.in. przez CNN oraz takie tytuły jak: Frommer’s, The New York Times i The Daily Telegraph. Aplikacje momondo są dostępne za darmo na telefony z systemami operacyjnymi iOS i Android.

Grayling to globalna sieć firm świadczących usługi w obszarze komunikacji. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych strategii w zakresie Public Relations, Public Affairs, komunikacji w sferze digital oraz zarządzania wydarzeniami specjalnymi. Projekty prowadzone przez agencję były wielokrotnie nagradzane w różnego rodzaju konkursach branżowych. Tylko w ostatnim czasie zrealizowana przez Grayling we współpracy z biurem agencji BBDO w Zagrzebiu kampania “Out of office” na rzecz Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej została uznana za najlepszy projekt w kategorii „Brand Awareness” w chorwackiej edycji prestiżowego konkursu MIXX Awards.

Grayling Poland to jedna z największych agencji PR w Polsce. Firma zatrudnia ponad 30 konsultantów specjalizujących się m.in. w takich obszarach jak PA, employer branding, PR w sektorach ochrony zdrowia, publicznym, finansowym, energetycznym, a także komunikacja korporacyjna, kryzysowa i promocja marek konsumenckich.

Grayling Poland to pierwsza agencja PR współpracująca z marką momondo na polskim rynku.

Keywords Grayling, momondo.pl