Grayling Najlepszą Agencją Komunikacji Biznesowej 2016 r.

Grayling został uznany Najlepszą Agencją Komunikacji Biznesowej 2016 r. w konkursie Eastern European Business Elite Awards organizowanym przez brytyjski magazyn „Corporate Vision”. Nagroda przyznawana jest na postawie głosów czytelników.

- Otrzymane wyróżnienie to kolejny dowód na to, że jako Grayling nieustannie dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy rozwiązania – zarówno na poziomie lokalnym, jak i regionalnym. Mimo że z punktu widzenia międzynarodowych firm działających w obszarze komunikacji Europa Wschodnia stanowi bardzo wymagający rynek, w ramach Grayling już od lat udowadniamy, że odpowiednia koordynacja działań w połączeniu z doświadczeniem i zaangażowaniem ze strony naszych konsultantów przynoszą doskonałe efekty w realny sposób przekładając się na znakomite wyniki obsługiwanych przez nas firm – powiedział Jan Simunek, Dyrektor Regionalny Grayling na Europę Kontynentalną.

W ramach konkursu Eastern European Business Elite Awards nagradzane są firmy oferujące najwyższej klasy rozwiązania w swoich sektorach i wyróżniające się wysokim poziomem obsługi klientów.

Do rywalizacji stanęły spółki działające w 16 krajach takich jak Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.

Tytuł „Najlepszej Agencji Komunikacji Biznesowej w Europie Wschodniej” jest już kolejnym, jaki w ostatnim czasie otrzymał Grayling. W maju br. agencja została uznana „Najlepszą Firmą PR w regionie Europy Wschodniej” w ramach EMEA SABRE Awards.

Keywords Grayling