Dorota Tomas powołana na nowo utworzone stanowisko Research & Strategy Director CEMA w BBC Studios.

BBC Studios ogłosiło dzisiaj powołanie Doroty Tomas na stanowisko Research & Strategy Director w regionie CEMA.


 
Stworzenie nowej roli jest konsekwencją przeprowadzonych niedawno zmian strukturalnych  i ma na celu połączyć działalność z zakresu badań, przepływu informacji, strategii i rozwoju biznesu w jedną jednostkę wspierającą cały region CEMA.
 
Dorota Tomas będzie odpowiedzialna za opracowywanie strategii, i dostarczanie narzędzi wspierających rozwój usług i marek BBC Studios ściśle współpracując z zespołem zarządzającym CEMA. Dorota będzie zarządzać swoim zespołem z siedziby w Warszawie  i raportować do Louise La Grange, SVP Branded Services w BBC Studios.
 
Dorota Tomas ma na swoim koncie prawie dziesięć lat doświadczenia w pracy w działach badań i strategii dla szerszej grupy BBC, w tym dla kanałów linearnych BBC Public Service  i marek takich jak BBC.co.uk, iPlayer. Dorota dołączyła do BBC Studios (wówczas BBC Worldwide) w 2014 roku, a w ostatnim czasie była odpowiedzialna za wspieranie rozwoju biznesu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
 
Komentując nominację, Louise La Grange, SVP Branded Services w BBC Studios, powiedziała: „Bardzo się cieszę, że Dorota poszerzy swoje kompetencje i obejmie kierownictwo nad badaniami i strategią w całym regionie CEMA. Jej doświadczenie, lokalna ekspertyza bardzo przyczyniły się do rozwoju naszego biznesu w Polsce, dlatego rozszerzenie jej zwierzchnictwa na cały region jest absolutnie uzasadnione”.
 
Dorota Tomas powiedziała: „Nasze zaangażowanie w zrozumienie widzów oraz kontekstu  w którym działają nasi partnerzy biznesowi pozwala BBC Studios tworzyć usługi stawiające potrzeby odbiorców w samym ich centrum. Utworzenie zespołu ds. badań i strategii dla całego regionu CEMA odzwierciedla nieustanne dążenie BBC Studios do dostarczania światowej klasy produktów dostosowanych do odbiorców na całym świecie. Cieszę się, że mogę współtworzyć tę nową strukturę ”.

Keywords BBC