Dentons po raz trzeci z rzędu „Superkancelarią Roku” w Polsce


Kancelaria Dentons po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł „Superkancelarii Roku” w Polsce w kolejnej edycji Rankingu rankingów, którego wyniki ogłosił pod koniec sierpnia portal branżowy portal Rynek Prawniczy.

Zestawienie, obejmujące 12 branż gospodarki i dziedzin prawa, opracowane zostało na podstawie tegorocznych wyników trzech wiodących rankingów firm prawniczych – The Legal 500 2016, Chambers Europe 2016 oraz Rankingu kancelarii prawniczych 2016 dziennika Rzeczpospolita.

Cieszymy się, że po raz trzeci z rzędu Dentons triumfuje w zestawieniu opracowanym na podstawie wiodących rankingów firm prawniczych. Tytuł potwierdza naszą silną pozycję rynkową oraz uznanie, jakim kancelaria i indywidualni prawnicy cieszą się wśród klientów, partnerów biznesowych i innych firm prawniczych w Polsce” – powiedział Arkadiusz Krasnodębski, partner zarządzający Dentons w Polsce.

Dentons zdobył także wysokie miejsca w zestawieniach firm według poszczególnych dziedzin prawa:

  • pozycję lidera w dziedzinach energetyki i zasobów naturalnych oraz nieruchomości,
  • miejsce 2 w dziedzinach prawo upadłościowe / restrukturyzacja, podatki oraz technologie, media i telekomunikacja,
  • miejsce 3 w dziedzinach konkurencja / prawo antymonopolowe i rozwiązywanie sporów.

Szczegółowe wyniki rankingu dostępne są na stronie internetowej portalu Rynek Prawniczy.  

***

O kancelarii Dentons

Dentons to pierwsza na świecie, prawdziwie policentryczna, globalna firma prawnicza. Będąc jedną z 20 firm ujętych w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas 2015”, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej, oferując innowacyjność i bezkompromisową jakość doradztwa. Dzięki zrozumieniu lokalnych uwarunkowań, kluczowych dla realizacji celów biznesowych, pomyślnego przeprowadzenia transakcji lub zakończenia sporu, Dentons zapewnia przewagę konkurencyjną w coraz bardziej złożonym i globalnym świecie, w społecznościach, w których klienci firmy chcą prowadzić działalność. Teraz, jako największa na świecie firma prawnicza, Dentons tworzy i oferuje rozwiązania biznesowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów prywatnych i publicznych, w skali regionalnej, krajowej i globalnej, w ponad 125 lokalizacjach w ponad 50 krajach. www.dentons.com 

Keywords kancelaria Dentons