Dentons po raz szósty z rzędu numerem 1 w rankingu kancelarii prawniczych Rzeczpospolitej

Kancelaria Dentons po raz szósty z rzędu zdobyła pozycję lidera w 3 kluczowych kategoriach – pod względem liczby prawników, liczby prawników z uprawnieniami oraz przychodów.

Według wskazań konkurencyjnych kancelarii Dentons jest liderem w dziedzinach nieruchomości i energetyki. Liderami wśród rekomendowanych prawników w tych kategoriach są Paweł Dębowski, szef europejskiego zespołu Prawa Nieruchomości oraz Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający Dentons w Polsce, kierujący zespołem Energetyki i Zasobów Naturalnych w Polsce i Europie.

Dentons uzyskał także rekomendacje w kategoriach prawa podatkowego oraz prawa zamówień publicznych. Indywidualną rekomendację zdobyła również Aldona Kowalczyk, partner kierująca warszawskim zespołem Prawa Zamówień Publicznych.

Rzeczpospolita wyróżniła także Dentons za doradztwo na rzecz UPC Polska przy nabyciu 100 proc. akcji spółki Multimedia Polska S.A. za kwotę 3 miliardów złotych, które zostało uznane za jedną z wiodących transakcji na polskim rynku w ubiegłym roku w kategorii fuzji i przejęć (M&A).

„Ranking Rzeczpospolitej cieszy się zasłużoną renomą wśród obecnych w Polsce kancelarii prawniczych. Cieszymy się, że po raz kolejny zajęliśmy pierwsze miejsca w trzech kluczowych kategoriach, jesteśmy także dumni z indywidualnych rekomendacji, jakie otrzymali nasi prawnicy w poszczególnych dziedzinach prawa. Od lat konsekwentnie realizujemy strategię budowy wiodącej, uniwersalnej kancelarii prawniczej w Polsce, a wyniki rankingu Rzeczpospolitej potwierdzają, że udaje nam się osiągać ten cel” – powiedział Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający Dentons w Polsce.

Wyniki rankingu kancelarii prawniczych Rzeczpospolitej zostały ogłoszone podczas uroczystej Gali, która odbyła się 20 kwietnia w Hotelu Bellotto w Warszawie.

Keywords Dentons