Cushman & Wakefield z nowymi współdyrektorami działu Asset Services w regionie EMEA

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield powołała Tinę Reuter i Louise Bonham na stanowiska współdyrektorów działu Asset Services w regionie EMEA.

Tina i Louise wspólnie odpowiadają za regionalny dział Asset Services, który świadczy usługi zarządzania nieruchomościami komercyjnymi o łącznej powierzchni ok. 30 mln m kw. w 14 krajach.

Tina Reuter, która pracuje we frankfurckim biurze Cushman & Wakefield, jest związana z firmą od 2013 roku. Wcześniej stała na czele działu Asset Services na Europę kontynentalną. Louise Bonham dołączyła do firmy Cushman & Wakefield na początku 2018 roku, obejmując stanowisko dyrektora działu Asset Services w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Do jej obowiązków w biurze londyńskim będzie należało także kierowanie pracami działu w skali regionalnej.

Tina Reuter będzie reprezentowała dział Asset Services w Radzie Dyrektorów w regionie EMEA, natomiast Louise Bonham – w Radzie Dyrektorów w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Obie panie otrzymały awans na stanowisko Partnera Wykonawczego – najwyższy tytuł w strukturach firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA, przyznawany liderom strategicznym promującym zmiany i odpowiedzialnym za zarządzanie.

Colin Wilson, Dyrektor Generalny firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA, powiedział: „Tina i Louise mają bogate doświadczenie na najwyższych szczeblach zarządzania w naszej firmie w regionie EMEA. Wspólnie zapewnią ujednolicony charakter i poziom usług Asset Services, umożliwiając naszym klientom i pracownikom osiągnięcie doskonałości operacyjnej i wyjątkowych wyników. Pomogą także wyznaczyć strategiczny kierunek działania naszej firmy uczestnicząc w pracach naszych Rad Dyrektorów. Cieszę się, że będę mógł blisko z nimi współpracować”.

Tina Reuter, Współdyrektor działu Asset Services w regionie EMEA, Cushman & Wakefield, powiedziała: „Louise i ja bardzo się cieszymy, że wspólnie pokierujemy pracami działu. Nasza regionalna platforma operacyjna umożliwia nam zaspokajanie potrzeb klientów w skali lokalnej i międzynarodowej, zapewniając sprawną realizację usług Asset Services gwarantującą wartość dodaną”.

 

 

 

Louise Bonham, Współdyrektor działu Asset Services w regionie EMEA, Cushman & Wakefield, powiedziała: „Zarządzanie nieruchomościami jest jedną najszybciej rozwijających się usług w naszej branży. Wynajmujący oczekują bardziej aktywnej i zaawansowanej współpracy z użytkownikami nieruchomości, a my dzięki doskonałym kontaktom z najemcami możemy zapewnić strategiczne informacje, których oczekują inwestorzy w regionie EMEA”.

Keywords Cushman & Wakefield