Akademia EuroZamówień

Wierzbowski Eversheds Sutherland rusza z czwartą edycją Akademii EuroZamówień – bezpłatnych warsztatów z prawa zamówień publicznych.

Warsztaty skierowane są do wszystkich uczestników rynku zamówień publicznych i stanowią forum wymiany poglądów i dyskusji na temat praktycznych problemów, z którymi na co dzień borykają się zarówno wykonawcy, jak i zamawiający. Najbliższy warsztat pt. Orzeczenie TSUE w sprawie „Esaprojekt”. Przełom czy kontynuacja? odbędzie się 10 października 2017 roku. Rejestracja jest możliwa na stronie Eversheds-sutherland.pl

Od października 2017 do maja 2018 zaplanowanych zostało pięć spotkań. Na początek został ustalony tylko pierwszy temat. O kolejnych współdecydować będą sami uczestnicy.   

  • 10 października 2017

  • 21 listopada 2017   

  • 9 stycznia 2018   

  • 20 marca 2018   

  • 15 maja 2018     

Warsztaty prowadzić będą prawnicy z zespołu prawa zamówień publicznych: Tomasz Zalewski, radca prawny, partner kierujący zespołem zamówień publicznych, Julita Hoffmann, radca prawny z tego samego zespołu oraz zaproszeni goście.   

Wszystkie spotkania odbywają się w siedzibie kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland w Centrum Jasna przy ul. Jasnej 14/16A w Warszawie.

Zapisy na poszczególne spotkania uruchamiane będą z reguły miesiąc przed zaplanowną datą. Wówczas udostępnia zostanie strona z formularzem rejestracyjnym. Informacje o wydarzeniach będzie można znaleźć na profilach kancelarii w social media. Więcej informacji na eversheds-sutherland.pl

Keywords Wierzbowski Eversheds Sutherland