9 Małopolski Festiwal Innowacji/CEL

10 czerwca 2019 r. rozpoczyna się w Krakowie 9. Małopolski Festiwal Innowacji - wyjątkowa okazja do rozmów z przedsiębiorcami i naukowcami, specjalistami z wielu branż, którzy odsłaniają kulisy działalności nietypowych firm i niezwykłych miejsc.

Centrum Edukacji Lotniczej, wpisując się w  specjalizację regionu (przemysły czasu wolnego oraz innowacyjne technologie) specjalnie z tej okazji przygotowało otwarte zajęcia pn. „Spotkanie z CEL-em - warsztaty z elementami wycieczki po lotnisku”. W trakcie spotkania dowiemy jak wygląda praca lotniska od środka. Uczestnicy będą mieli okazję poznać Centrum Edukacji Lotniczej uczestnicząc w specjalnie przygotowanej na tę okazję grze. Nie zabraknie również emocji związanych z możliwością wcielenia się w rolę pracowników Służby Ochrony Lotniska, czy agenta obsługi naziemnej.  Porozmawiamy też o szybko rozwijających się urządzeniach hi-tech, które mogą wspomóc pracę lotnisk i samolotów przyszłości, takich jak VR, wykrywacze kłamstw, systemy lotnicze i roboty. To wszystko już 10 czerwca w godz. 17:00 - 20:00 oraz 12 czerwca w godz. 17:00 - 20:00.

Uwaga: obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc za pośrednictwem kalendarza rezerwacji na stronie: http://www.krakowairport.pl/pl/lotnisko,c94/informacje-o-lotnisku,c95/centrum-edukacji-lotniczej,c336/.

Ilość uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Keywords Kraków Airport