20-lecie PM Group w Polsce. Irlandzkie success story!

Założona w 1973 roku w Irlandii, firma PM Group – jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm projektowych i zarządzających realizacją inwestycji, obchodzi 20-lecie działalności w Polsce.

Tę okrągłą rocznicę uczczono 28 września wystawną galą w zabytkowym budynku Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) we Wrocławiu.

Wśród licznych gości na gali pojawili się Dave Murphy, CEO PM Group oraz Gerard Keown – Ambasador Irlandii w Polsce, podkreślając rangę wydarzenia. Krótkie, oficjalne przemówienia zostały zwieńczone wręczeniem Dav’owi Murphy’emu dyplomów uznania dla PM Group - irlandzkiej historii sukcesu w Polsce.

To doskonała okazja do spotkania z naszymi kluczowymi partnerami biznesowymi i podziękowania im, ale także moment, kiedy możemy zatrzymać się na chwilę i cieszyć się tym, co udało nam się w ciągu tych 20 lat zbudować – doświadczony zespół i rozpoznawalne inwestycje – komentuje Jacek Kudrzycki, Dyrektor operacyjny PM Group w Polsce.

Począwszy od wyboru miejsca, poprzez serwowane potrawy oraz dobór artystów, organizatorzy podkreślili zarówno miejsce, w którym PM Group na co dzień prowadzi swoją działalność, jak i charakterystykę branży, w której działają.

Keywords PM Group, 20-lecie