16 milionów pasażerów PolskiBus.com!

PolskiBus.com, najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy, będący liderem rynku przewiózł już ponad 16 milionów pasażerów od początku swojej działalności.

Podsumowanie rozwoju firmy w 2015 roku    

  • 16 milionów pasażerów PolskiBus.com przewiezionych w ciągu 55 miesięcy działalności,

  • 50 mln zł zainwestowanych w rozwój w 2015 roku m.in. w zakup nowych autokarów, otwarcie 8 nowych linii i wprowadzenie 17 nowych miast na mapie połączeń PolskiBus.com,

  • Wprowadzono markę premium PolskiBusGold.com wraz z Systemem Rezerwacji Miejsc, wychodząc naprzeciw prośbom i oczekiwaniom wielu pasażerów,

  • W grudniu uruchomiono połączenie międzynarodowe do Budapesztu,

  • Trwa Wielka Zimowa Bonanza uwzględniająca podróże realizowane aż do 17 marca,  w której dostępnych było aż 100 000 biletów za 1 zł + 1 zł za rezerwację.

Rok 2015 był czasem dynamicznego rozwoju i rozbudowy siatki połączeń, docierających do najważniejszych polskich i europejskich miast. Pod koniec ubiegłego roku uruchomiono kolejne połączenie międzynarodowe, tym razem do Budapesztu, które cieszy się niesamowitą popularnością. Klienci mają do dyspozycji dwie nowe strony internetowe PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com wraz z tak długo wyczekiwanym przez wszystkich Systemem Rezerwacji Wybranych Miejsc w ekskluzywnych autokarach PolskiBusGold.com.

„16-milionowy pasażer na pokładzie naszych komfortowych autokarów jest dla nas doskonałym dowodem uznania, że to co robimy jest potrzebne i pożądane przez mieszkańców Polski. Jestem przekonany, że przy obecnym szybkim tempie wzrostu sprzedaży biletów już niedługo przekroczymy magiczną liczbę 20 milionów zadowolonych klientów. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za zaufanie i lojalność, którymi codziennie obdarzają nas nasi pasażerowie. To właśnie dla Was prowadzimy tę działalność i codziennie dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, nieustannie wyznaczając nowe, wysokie standardy”  – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Rok 2015 był kolejnym okresem intensywnej pracy na rzecz niezwykle dynamicznego rozwoju oferty firmy w Polsce. We wrześniu PolskiBus.com uruchomił 8 nowych linii docierających do 17 nowych miast, a także wprowadził na rynek nową luksusową markę PolskiBusGold.com. Łączna wartość inwestycji w 2015 r. wyniosła ponad 50 mln zł, w tym ponad 10 mln zł przeznaczono na najnowszą flotę ekskluzywnych autokarów. Ponadto miało miejsce otwarcie kolejnej międzynarodowej linii w siatce połączeń PolskiBus.com, tym razem do Budapesztu jako przedłużenie linii P6 Warszawa – Radom – Kielce - Kraków.

W ubiegłym roku PolskiBus.com zaprezentował nową odsłonę swojej strony internetowej, charakteryzującej się nowoczesnym i jeszcze bardziej przejrzystym layoutem. Również PolskiBusGold.com doczekał się własnej strony internetowej oraz wprowadzenia systemu rezerwacji konkretnych miejsc w autokarze, co było spełnieniem próśb i oczekiwań wielu pasażerów.    

Rezerwuj bilety już teraz na www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com!

Keywords Polski Bus, Polski Bus Gold