Aktualności

2018-09-18

Analiza stanu wyjściowego kluczowym elementem do wypracowania odpowiedniej drogi do gospodarki o obiegu zamkniętym dla Polski

Nowe regulacje stwarzają duże wyzwania dla polskiego ustawodawcy oraz mogą być podstawą do rewolucyjnych zmian w politykach publicznych, modelach biznesowych, a także postawach konsumenckich.

Więcej...
2018-09-18

Polycom w Metropolitan

Polycom, producent i dostawca najnowszych rozwiązań w dziedzinie komunikacji, wynajął biuro o powierzchni 1 000 m kw. w warszawskim budynku Metropolitan.

Więcej...
2018-09-18

Budowa nowej pralni - Siemianowice Śląskie

Podstawą działania firmy DBL jest przemyślany i w pełni zaplanowany system obiegu odzieży. Strategia rozwoju przedsiębiorstwa zakłada przede wszystkim usprawnianie całego procesu, poprzez optymalizację działań na każdym z etapów. Nowoczesny zakład pralniczy pozwoli na jeszcze płynniejszą obsługę Klientów.

Więcej...
2018-09-18

Outlet Kinnarps w wersji online

Ruszył Outlet Kinnarps w wersji online! Teraz nasi klienci z całej Polski mają możliwość obejrzenia wyprzedawanych mebli na stronie www oraz zamówienia ich przez Internet.

Więcej...
2018-09-18

Lacrosse Language Solutions Sp. z o.o. – nowe rozwiązania, więcej możliwości

Z dniem 1 października 2018 roku biznes Lacrosse połączy siły z Intonation Ltd., wiodącym dostawcą usług językowych (DUJ) z Wielkiej Brytanii. Od tego dnia, na terenie Polski, będą działali pod nazwą: Lacrosse Language Solutions Sp. z o.o. (LLS).

Więcej...
2018-09-13

Cushman & Wakefield zdobył nagrody we wszystkich kategoriach w konkursie Euromoney Real Estate Awards 2018

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została bezapelacyjnym zwycięzcą 14. edycji rankingu Real Estate Survey 2018, opracowanego przez magazyn „Euromoney” w Czechach i innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej...
2018-09-13

Nowa dyrektor ds. zarządzania w regionie EMEA w firmie Cushman & Wakefield

Caroline Gardiner dołącza do firmy jako Partner Międzynarodowy.

Więcej...
2018-09-06

Świeża brytyjska jagnięcina dostępna w promocji w delikatesach internetowych frisco.pl!

Tylko do 18 września na frisco.pl świeża brytyjska jagnięcina jest dostępna w niższej cenie, a za zakup dwóch opakowań otrzymają Państwo wyjątkowy brytyjski sos do mięs za 1 grosz. Wśród wielu smaków sosów, również miętowy!

Więcej...
2018-09-12

O wartości firmy w coraz większym stopniu decyduje poziom jej cyfryzacji

Choć digitalizacja postępuje szybko, to w ciągu następnych kilku lat będzie ona wciąż głównym kierunkiem zmian.

Więcej...
2018-09-11

Emocje niekoniecznie pozytywne

Co czwarty pracownik nie czerpie satysfakcji z realizacji zawodowych obowiązków – wynika z tegorocznego badania Hays Poland – Stres i satysfakcja 2018.

Więcej...