Aktualności

2021-04-14

BBC Earth świętuje 95. urodziny Sir Davida Attenborough

8 i 9 maja kanał BBC Earth uczci urodziny Sir Davida specjalną ramówką, wypełnioną programami z jego udziałem.

Więcej...
2021-04-12

Kingfisher z magazynem blisko Okęcia

Kingfisher, firma z branży „home improvement”, w marcu 2021 roku wynajęła powierzchnię magazynową w parku 7R City Flex Warsaw Airport I. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Więcej...
2021-04-12

Radisson Hotel Group wprowadza program szybkich testów COVID-19 dla gości oraz uczestników spotkań

W ramach swojego stałego zaangażowania na rzecz bezpiecznego powrotu do aktywnej turystyki wypoczynkowej i biznesowej Radisson Hotel Group uruchamia program szybkich i niedrogich testów COVID-19. To pierwsza grupa hotelowa, która wprowadza taką usługę w regionie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki (EMEA). Po jego pełnym wdrożeniu każdy hotel zapewni gościom i uczestnikom spotkań odpowiednio przygotowane miejsce oraz profesjonalną usługę przeprowadzenia testu PCR.

Więcej...
2021-04-09

Cushman & Wakefield menadżerem Neoparku

Nowa nieruchomość Neopark, przejęta przez Fundusze zarządzane przez Amundi Real Estate, trafiła do portfela nieruchomości zarządzanych przez Cushman & Wakefield. Łączna powierzchnia dwóch obiektów biurowych wchodzących w skład nieruchomości to 24,6 tys. mkw.

Więcej...
2021-04-09

Patryk Figiel nowym partnerem w Linklaters

Patryk Figiel, kierujący praktyką Energetyki i Infrastruktury, od 1 maja 2021 roku dołączy do grona partnerów warszawskiego biura kancelarii Linklaters.

Więcej...
2021-04-09

Branża IT: Stawki wciąż dobre, ale zaczynają się wyrównywać

W branży IT ciągle dobrze płacą, ale przez pandemię stawki nie rosną tak szybko jak w poprzednich latach: w górę poszły zarobki tych, którzy i tak dobrze zarabiali – to najważniejsze wnioski z najnowszego raportu płacowego „IT Salary Report 2021” przygotowanego przez Grafton Recruitment.

Więcej...
2021-04-09

Kancelaria CMS doradza przy kolejnej umowie VPPA w Polsce

Międzynarodowa kancelaria CMS doradzała polskiemu oddziałowi ACCIONA przy zawarciu pięcioletniej umowy wirtualnej sprzedaży energii elektrycznej (Virtual Power Purchase Agreement, VPPA) z Brembo, międzynarodowym koncernem działającym w branży motoryzacyjnej. Virtual Power Purchase Agreement (VPPA) jest umową wirtualnego zakupu energii elektrycznej wytwarzanej ze źródeł odnawialnych bezpośrednio od producenta.   

Więcej...
2021-04-09

Szyperska Office Center pod kompleksową opieką Savills

Czeski fundusz inwestycyjny Investika, po zakupie zlokalizowanego w Poznaniu budynku biurowego Szyperska Office Center, wybrał firmę Savills na nowego zarządcę nieruchomości. Po krótkiej przerwie Savills będzie również ponownie odpowiadać za wynajem powierzchni biurowej w obiekcie.

Więcej...
2021-04-08

Nowość w Santander Bank Polska – konsultacje telemedyczne w pakiecie z kontem

Klienci, którzy mają konto Jakie Chcę lub konto Select w Santander Bank Polska, mogą skorzystać z nowej usługi medycznej – pakietu Telemedi.co. Dzięki temu rozwiązaniu będą mogli szybko, wygodnie i bezpiecznie skonsultować się z lekarzem – przez telefon, wideo lub chat. Santander Bank Polska przygotował usługę we współpracy z Visa i firmą Telmedicin.

Więcej...
2021-04-08

Nowy podpis elektroniczny ze zdalną weryfikacją tożsamości – SIGNIUS jest już online

SIGNIUS to nowoczesna platforma do zdalnego podpisywania dokumentów zgodnie z eIDAS dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Usługa jest dostępna w 3 językach – polskim, angielskim i niemieckim, na teranie całej Unii Europejskiej i UK.
Dzięki strategicznej współpracy z partnerami do zdalnej identyfikacji, SIGNIUS zapewnia jednorazową weryfikację tożsamości każdego nowego użytkownika, gwarantując wiarygodność i pełne bezpieczeństwo usługi oraz z góry eliminując potencjalne fraudy.

Więcej...