Aktualności

2019-10-17

Rödl & Partner w gronie partnerów Fundacji Women in Law

Firma Rödl & Partner została partnerem fundacji Women in Law wspierającej i promującej kobiety w branży prawniczej. W ramach współpracy  Rödl & Partner  będzie fundatorem nagrody w konkursie dla studentek na najlepszą pracę magisterską, łączącą zagadnienia prawne i nowe technologie oraz zaoferuje staż jednej ze zwyciężczyń.

Więcej...
2019-10-16

Polskie firmy zaczynają rozumieć, że na korzyści z robotyzacji warto poczekać

46 proc. przedsiębiorstw w Polsce posiada strategię wprowadzania inteligentnej automatyzacji dla całego przedsiębiorstwa.

Więcej...
2019-10-16

17,7 ha dla SEGRO pod Wrocławiem

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield doradzała w transakcji kupna-sprzedaży ponad 17-hektarowej nieruchomości gruntowej w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem.

Więcej...
2019-10-16

Czego pragną pracownicy?

Nie hamaki i siłownia, lecz czyste biuro w dogodnej lokalizacji, to faktyczne priorytety współczesnych pracowników dotyczące miejsca pracy, wynika z najnowszego badania firmy doradczej Savills. Pracownicy w Polsce chcą mieć wpływ na wygląd biura, w którym pracują a większość ich oczekiwań nie odbiega znacząco od tych, które zgłaszali pracownicy z krajów Europy Zachodniej.

Więcej...
2019-10-15

Większość Polaków szybko przyzwyczaiła się do bankowości elektronicznej, ale nadal wielu z nich ma zastrzeżenia do sposobu, w jaki są obsługiwani

Raport KPMG w Polsce pt. „Czy klient jest najważniejszy? Na bank! Analiza doświadczeń klienckich oferowanych przez banki w Polsce”

Więcej...
2019-10-15

Już 62% Polaków płaci zbliżeniowo. Firmy powinny POStawić na terminal

Z badania Santander Bank Polska „Indeks Mobilności Bankowej” wynika, że aż 62% Polaków płaci zbliżeniowo.

Więcej...
2019-10-15

Optymizm związany z Brexitem wsparł funta brytyjskiego

Informacje o prawdopodobnym przełomie w negocjacjach związanych z Brexitem pod koniec ubiegłego tygodnia przyniósł na rynek walutowy sporą dawkę optymizmu, w wyniku czego inwestorzy zaczęli zamykać krótkie pozycje na funcie.

Więcej...
2019-10-15

Webinar - Nowa matryca VAT

Nowa matryca VAT - jak przygotować się do zmiany?

Więcej...
2019-10-15

Wygoda vs. ekologia – trendy na rynku opakowań

Nowe unijne regulacje dotyczące recyclingu i gospodarki obiegu zamkniętego wymuszą duże zmiany w sektorze opakowań.

Więcej...
2019-10-10

Grayling połączył pod nowym kierownictwem swoją działalność w Wielkiej Brytanii i Europie

Grayling ogłosił, że Sarah Scholefield objęła stanowisko Chief Executive Officer, a Richard Jukes pełni funkcję Chairman agencji Grayling na obszar Wielkiej Brytanii i Europy.

Więcej...