Event page

Szkolenia: koszt czy dochodowa inwestycja? Analiza rentowności w oparciu o dane

Zapraszamy do udziału w webinarze „Szkolenia: koszt czy dochodowa inwestycja? Analiza rentowności w oparciu o dane”, w ramach którego odpowiemy na pytania: czy da się zmierzyć efektywność szkoleń i co jest niezbędne, by inwestycja w rozwój pracowników miała szansę „się zwrócić”?

Każdy z uczestników będzie mógł również samodzielnie zweryfikować czy jego organizacja jest gotowa na wdrożenie modelu ROI w tym obszarze.

Program webinaru:

1.    Analiza gotowości firm do wdrażania ROI – omówienie wyników

2.    Jak mierzyć efektywność programów rozwojowych – przegląd modeli pomiaru

3.    Model Kirkpatricka vs model Phillipsa

4.    Jak i kiedy liczyć ROI dla działań rozwojowych?

5.    Ocena efektywności metodą ROI – etapy i kryteria

Webinar zostanie poprowadzony przez Trenera i Konsultanta PROFES – Waldemara Szymeckiego. Specjalizuje się on w coachingu on the job handlowców, a także w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży i obsługi Klienta oraz negocjacji sprzedażowych i zakupowych. Zajmuje się również tematyką zarządzania sprzedażą w kanale B2C i B2B, zarządzania procesami reklamacyjnymi, marżą i rentownością sklepu detalicznego oraz zagadnieniem psychologii szefa. Doświadczenie zawodowe zdobywał w branży FMCG i RTV/AGD, obejmując stanowiska m.in. Kierownika Regionalnego czy Dyrektora Sprzedaży. Był odpowiedzialny za rozwój rynku i wyniki sprzedaży w różnych regionach. Tworzył standardy pracy przedstawicieli handlowych i programy motywacyjne oparte o system zarządzania przez cele. Ukończył wyższe studia inżynierskie Akademii Techniczno-Rolniczej. Absolwent studiów podyplomowych „Psychologia w marketingu” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, „Trener grupowy” w Laboratorium Psychoedukacji przy SWPS oraz „Akademia Trenera Biznesu” w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Uczestnik ponad 60 szkoleń z zakresu sprzedaży, zarządzania oraz coachingu.

Media Partners
2020-06-30, 11:00 am (this event is in the past)

Venue on-line
Organiser Profes