Event page

Prognozy i trendy dla rynku nieruchomości w 2021 roku | Część 2

Prognozy dla rynku nieruchomości na rok 2021 – omówienie najważniejszych trendów z ekspertami.
Bezpłatne seminarium on-line: 14 kwietnia 2021 r., godz. 10.00 - 11.00

Jakie trendy zdominują 2021 rok na rynku nieruchomości? Jak kształtują się nastroje rynkowe inwestorów i deweloperów? Co warto wziąć pod uwagę budując strategię na najbliższy czas? Czy pandemia znacznie zmieniła plany i kierunki rozwoju sektora? Zapraszamy na cykl webinarów, podczas których eksperci Deloitte zaprezentują prognozy i trendy dla sektora nieruchomości komercyjnych.

Podczas drugiego webinaru omówimy najważniejsze prognozy i trendy dla rynku nieruchomości na rok 2021. Porozmawiamy nie tylko o aspektach, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie tego sektora, ale także na temat zrównoważonego rozwoju, technologii wdrażanych w sektorze nieruchomości czy pracy zdalnej.

Do rozmowy zaprosiliśmy naszych ekspertów Deloitte.

Maciej Krasoń, Lider Sektora Nieruchomości i Budownictwa w Europie Środkowej porozmawia z Ireną Picholą, Liderką zespołu ds. zrównoważonego rozwoju w Polsce i Europie Środkowej o tym jak kwestie ESG wpływają i będą wpływać na rynek nieruchomości.

Natomiast Dominik Stojek, Partner Associate w Dziale Doradztwa Nieruchomościowego zapyta Johna Guziaka,  Lidera zespołu ds. Kapitału Ludzkiego w Polsce o przyszłość przestrzeni biurowych i aktualnie zachodzące zmiany w modelach pracy oraz dostosowanie biur do nowych koncepcji. Ta część spotkania będzie prowadzona w języku angielskim.

Prelegenci:

Media Partners
2021-04-14, 10:00 am (this event is in the past)

Venue Online
Organiser Deloitte