Event page

Ponowne uruchomienie procesów produkcyjnych

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza i wszystko wskazuje na to, że będzie nam towarzyszyć przez kolejne miesiące. To oznacza, że także pracodawcy muszą dostosować warunki pracy do zmieniającej się rzeczywistości i nowych ograniczeń, nakazów wynikających z przepisów prawa i zaleceń organów kontroli.

Zdecydowana większość pracodawców wraca do normalnego funkcjonowania, ewentualnie pracuje w ograniczonym wymiarze czasu pracy, w związku z czym musi podjąć działania zmierzające do zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków. Dlatego też spotkanie w dniu 06.05.2020 chcielibyśmy poświęcić organizacji pracy w dobie koronawirusa oraz ponownemu uruchomieniu procesów produkcyjnych i omówić:
- obowiązujące przepisy prawa,
- wytyczne organów  w szczególności PIP i GIS.
- dobre praktyki stosowane przez pracodawców w powyższym zakresie.

Na spotkanie zaprosiliśmy ekspertów i przedstawicieli dużych zakładów produkcyjnych, zarówno dopiero uruchamiających ponownie produkcję jak i pracujących na pełnych obrotach w czasie największych obostrzeń, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami. Poznamy doświadczenia CeDo, Toyoty i Volvo.

Spotkanie poprowadzą Mec. Wojciech Zając i Mec. Dominika Szachniewicz z kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM. Zaprosiliśmy także Justynę Urbaniak – Głównego Specjalistę BHP VOLVO Polska i Tomasza Stankiewicza – Wiceprezesa ds. HR na Europę Volvo Autobusy, Andrzeja Majewskiego – Dyrektora Zakładu, Dominikę Frydlewicz – Kierownika Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Jacka Kojdeckiego – Dyrektora Finansowego z CeDo, oraz Marcina Króla - Managera HR, Tomasza Sobczyńskiego - Kierownika BHP (TMMP Wałbrzych) i Marcina Rebejko - Kierownika BHP (TMMP Jelcz Laskowice) z TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND którzy opowiedzą jak w ich firmach rozwiązano organizację pracę w czasach pandemii.

Zgłoszenia należy kierować na adres wojciech.zajac@sdzlegal.pl

Serdecznie zapraszamy!

Events
2020-05-06, 10:00 am (this event is in the past)

Venue Webinar
Organiser BPCC, SPCC, SDZLEGAL Schindlem , CeDo, Toyota, Volvo.

Event coverage