Event page

Legalizacja pracy - jak zatrudniać cudzoziemców

Podczas spotkania nasi eksperci powiedzą jak przeprowadzić proces zatrudniania pracowników z Ukrainy lub innych krajów w oparciu o procedurę uproszczoną (oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi).

Przedstawią zasady ogólne, podstawy prawne i zaprezentują najlepsze praktyki na przykładzie legalizacji pracy obywateli Ukrainy.

Agenda merytoryczna

  •          Regulacje prawne dotyczące legalnego pobytu i pracy cudzoziemca

  •          Procedura uproszczona ( oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi )

  •          Rodzaje wiz i pozwoleń

  •          Zatrudnienie cudzoziemca - obowiązki pracodawcy i pracownika

  •          Legalizacja zatrudnienia - krok po kroku.


Nasi Eksperci:

Artem Tomin, Manager Działu Rekrutacji Ukraina,Agencja Zatrudnienia KS Service SA.

Ekspert i praktyk z wieloletnim doświadczeniem w sprawach legalizacji i zatrudniania cudzoziemców. Doradza i prowadzi procesy legalizacji pracowników z Ukrainy. Od kilku lat związany z obszarem zatrudniania cudzoziemców, zarządza zespołem rekruterów i specjalistów realizując projekty rekrutacyjne oparte na zatrudnianiu dużych grup pracowników. Współpracuje z pracodawcami różnych branż produkcyjnych m.in. produkcja mebli, sprzętu medycznego, motoryzacja i energia wiatrowa.

Katarzyna Soboczyńska, Manager Sprzedaży, Agencja Zatrudnienia KS Service SA.

Ma ponad 15-letnie doświadczenie w  środowisku biznesowym w wielu obszarach: relacji biznesowych, negocjacji, sprzedaży, zatrudniania. Doradza Klientom przy projektach obejmujących zatrudnienie grup pracowników tymczasowych, szczególnie w branżach produkcyjnych. Prelegentka podczas konferencji i spotkań z zakresu HR. Od kilku lat angażuje się w rozwój współpracy biznesu w Wielkopolsce i na Pomorzu Zachodnim.

Media Partners
2020-07-03, 12:30 pm (this event is in the past)

Venue on-line
Organiser WSSE