Event page

"Kawa HR i Prawa" to nasz sposób na prawne problemy w tzw. Miękkim HRze.

Niejednokrotnie przy okazji budowania wizerunku firmy i działań rozwojowych związanych chociażby z tworzeniem kanałów komunikacji, ścieżek kariery, systemu ocen pracowniczych itp. specjaliści HR zadają sobie pytanie : A co z prawnym aspektem naszych działań? Czy na pewno nie łamiemy żadnych przepisów? i chociaż zdaje się, że ten aspekt jest na marginesie powyższych działań, często okazuje się, że kwestie prawne wychodzą na pierwszy plan w coraz bardziej świadomym środowisku pracowniczym. 

Co jest najlepszym sposobem na holistyczne potraktowanie tematu? – oczywiście spotkanie z Prawnikiem.

Proponujemy więc wspólną kawę, w trakcie której omówimy kwestie prawne w działaniach miękkiego HR-u, a nasz ekspert doradzi jak rozmawiać z prawnikiem, żeby uzyskać komplet niezbędnych informacji.

Przed nami pierwsze spotkanie zaplanowane na 23 października 2020 r.„Kawa HR i Prawa – czyli rozmowy o paragrafach i kompetencjach”.

Chcemy podzielić się z Państwem doświadczeniami i wyzwaniami z ostatnich miesięcy, w których HR jeszcze częściej sięgał po porady prawne. Zachęcamy do przesyłania case studies oraz pytań, na które będą odpowiadać nasi eksperci: pani Jadwiga Miśtak z Hays Poland oraz mecenas Wojciech Zając z kancelarii SDZLegal Schindhelm.

Na najbliższym spotkaniu skupimy się na:

  • Programach talentowych,

  • Narzędziach oceny/badania kompetencji i potencjału: Assessment/Development Centre, testy zdolności/wiedzy, kwestionariusze osobowościowe,

  • Systemach oceny/ewaluacji.

Zapraszamy do kierowania do nas pytań, które są dla Państwa ważne zarówno z obszaru Complience w HR, jak i innych wyzwań HR-owych, również w obszarze Prawa Pracy.

Prosimy o przesłanie pytań do 18 października na adres: a.mazurkiewicz@invest-park.com.pl

Media Partners
2020-10-23, 10:00 am

Venue Human Fridays
Organiser WSSE, SDZ Legal, Hays.

Register

Ticket price

This event is free of charge

Register via email to
a.mazurkiewicz@invest-park.com.pl