Event page

Jak zarządzać własnymi emocjami i emocjami pracowników. Trudny czas, trudne sytuacje, trudne decyzje, trudne rozmowy

Jak zmierzyć się ze stresem związanym z koniecznością izolacji i funkcjonowania w trybie zdalnym - zarówno Twoim, jak i Twoich pracowników? Zapraszamy na 2-godzinną próbkę szkolenia online, opracowanego dla Menedżerów, która wprowadzi Cię w zagadnienie skutecznego zarządzania emocjami, przekazywania trudnych decyzji pracownikowi i radzenia sobie z jego reakcjami

Program próbki szkolenia online:

1.    Jak działają emocje? Korzyść ze świadomości emocji.

2.    Czym jest uważność? Co nam daje? Emocje a uważność.

3.    Trudne rozmowy z pracownikami, co zrobić z emocjami?

4.    Standard trudnej rozmowy z pracownikiem.

Próbka szkolenia online zostanie poprowadzona przez Trenerkę i Konsultantkę PROFES – Ewę Tarczyńską. Specjalizuje się ona w szkoleniach z zakresu doskonalenia umiejętności menedżerskich, w tym m.in.: zarządzania ludźmi, budowania zespołu, efektywnej pracy z zespołem, coachingu, komunikacji, motywowania, rozwiązywania problemów, zarządzania stresem czy zarządzania zmianą oraz umiejętności własnych. Umiejętne łączenie roli Trenera z pracą psychologa, mediatora sądowego i wykładowcy owocuje doskonałym przygotowaniem do tworzenia merytoryki i prowadzenia wymagających projektów rozwojowych, w których za priorytet uznaje się ich praktyczny charakter. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe oraz kursy specjalistyczne z zakresu socjoterapii, doradztwa zawodowego, mediacji, psychologii sądowej. Posiada certyfikat tutora, a także certyfikat CoachWise Essentials akredytowany przez ICF.
Szkolenia online - dlaczego warto?

W odróżnieniu od webinarów, które koncentrują się na prezentacji osoby prowadzącej oraz sesji pytań za pomocą czata, szkolenia online są interaktywne, realizowane w małych grupach i bazują na stałym zaangażowaniu uczestników. Umożliwiają trening umiejętności i zawierają w sobie wszelkie elementy znane ze szkoleń stacjonarnych, takie jak:
»    bezpośredni kontakt z innymi uczestnikami (video i audio)
»    praca w grupach i prezentowanie wyników na forum
»    praca indywidualna
»    dyskusja moderowana
»    wyrażanie opinii w głosowaniach wraz z obserwacją wyników online
»    odtwarzanie filmów i ich analiza
»    odgrywanie scenek wraz z feedbackiem
»    feedback do rozmów telefonicznych itp.

Co mówią uczestnicy naszych szkoleń online?

»    „Nie spodziewałem się, że tak można.”
»    „O kilka punktów przekroczyło to moje oczekiwania.”
»    „Najbardziej w szkoleniu podobał się fakt, że pomimo formy online, zostały zachowane wszystkie istotne aspekty szkolenia face-to-face.”
»    „Są to pierwsze szkolenia online - w których widzę same plusy. Przede wszystkim możliwość uczestniczenia z każdego "zakątka" świata.”

Aby mogli Państwo doświadczyć tego osobiście, zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej próbce szkoleń online. W czasie 2-godzinnego spotkania zaprezentujemy Państwu jak w atrakcyjny i angażujący Uczestników sposób podnosić poziom wiedzy i trenować umiejętności online.

Media Partners
2020-06-25, 10:30 am (this event is in the past)

Venue on-line
Organiser Profes