Event page

„E-zgromadzenia wspólników i akcjonariuszy – jak je zorganizować”,

Sytuacja związania z epidemią COVID-19 powoli się stabilizuje. Odmrażanie gospodarki przechodzi do kolejnych etapów, zmierzając w kierunku powrotu do "normalności". Mimo to wielu z nas czekają jeszcze tygodnie, jeśli nie miesiące, pracy zdalnej. Stwarza to potrzebę, aby coraz większą liczbę działań, które do tej pory wymagały osobistego spotkania, przenosić na grunt pracy zdalnej.

Zapraszamy do udziału w webinarium, podczas którego eksperci z firmy Rödl & Partner przedstawią prawne i techniczne aspekty przygotowania i przeprowadzenia e-zgromadzeń. Opowiedzą również w jaki sposób istniejące narzędzia informatyczne mogą przyczynić się do skutecznego wdrożenia wymagań prawnych i technicznych podczas zdalnych zgromadzeń.

Udział w webinarium jest bezpłatny

Webinar poprowadzą:

Rafał Zalesiński – aplikant adwokacki, prawnik w Rödl & Partner. Zajmuje się bieżącym doradztwem w zakresie prawa pracy, prawa handlowego i spółek handlowych dla klientów polskich i zagranicznych. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie nowych inwestycji i umów handlowych.

Adam Wódz - manager i Senior Associate w Rödl & Partner. Od ponad 20 lat związany z branżą informatyczną, a w szczególności z zagadnieniami compilance oraz bezpieczeństwa aplikacji i danych. Specjalizujące się w świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury IT, testów penetracyjnych, audytów bezpieczeństwa i testów socjotechnicznych.

Media Partners
2020-07-01, 02:00 pm (this event is in the past)

Venue on-line
Organiser WSSE