Event page

CFO vs Chmura – przekrojowy pakiet wskazówek na ścieżce nowych technologii

Bezpłatne seminarium on-line: 16 kwietnia 2021 r., godz. 10.00 - 11.00

Technologie chmurowe nie są już nowością. Niemal każda organizacja w mniejszym lub większym stopniu podąża ścieżką wykorzystania dobrodziejstw płynących z cloud computingu lub za chwilę będzie.

Wdrożenie chmury to złożony proces, który wpływa nie tylko na aspekty technologiczne i biznesowe, lecz w mocnym stopniu dotyka także obszarów finansowych, podatkowych czy też prawnych. Oszczędności, optymalizacje kosztowe i podatkowe, generowanie nowych źródeł przychodu – te wszystkie tematy pojawiają się razem, jako cele implementacji chmury w przedsiębiorstwach. Rola CFO w adopcji technologii chmurowych staje się zatem kluczowa.

W trakcie webinaru „CFO vs Chmura – przekrojowy pakiet wskazówek na ścieżce nowych technologii”, postaramy się podzielić naszą wiedzą w tym zakresie oraz znaleźć odpowiedzi na poniższe pytania:

  •     Jak patrzeć na koszty, oszczędności oraz zyski płynące z chmury?
  •     Jak zrobić wiarygodny Business Case? Kiedy chmura się opłaca?
  •     Kiedy oraz w jaki sposób zacząć myśleć o optymalizacji kosztów w chmurze?
  •     Jaka będzie rola działu podatkowego w procesie adopcji chmury?
  •     Czy słynne „Capex vs Opex” to naprawdę jedyny kontekst podatkowy? (podpowiadamy, że nie)
  •     W jaki sposób przygotować się od strony regulacyjnej, aby wdrożenia chmurowe były bezpieczne dla organizacji?

Te oraz wiele innych zagadnień omówimy podczas webinaru „CFO vs Chmura – przekrojowy pakiet wskazówek na ścieżce nowych technologii”. Mamy nadzieję, że pozwoli to Państwu przygotować się do odegrania istotnej roli w adopcji nowoczesnych technologii w przedsiębiorstwie, niezależnie od tego, czy organizacja dopiero planuje wdrożenie chmury czy jest już w jej trakcie.

Zapraszamy do rejestracji, a także udostępniania informacji o webinarze osobom, które Państwa zdaniem mogą być nimi zainteresowane. Udział w wirtualnych spotkaniach jest bezpłatny.

Do zobaczenia!

Media Partners
2021-04-16, 10:00 am (this event is in the past)

Venue Online
Organiser Deloitte